reklama
reklama
                    Časopis National Geographic předplatné

National Geographic

Cena na stánku 99 Kč
Ušetříte až 34 %
Vychází měsíčně
12 čísel za rok
Prestižní cestopisný a poznávací časopis National Geographic s dlouholetou tradicí, který vychází již od roku 1888, přináší strhující pohled do přírodních,... celý popis
Tištěné předplatné
Doručováno do poštovní schránky    
Elektronické předplatné
Doručováno do PC, tabletu, mobilu...            
Dárkový pozkaz
Země doručení:
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
1 199
Catan – Říše Inků v hodnotě 1199 Kč

Catan – Říše Inků v hodnotě 1199 Kč

Populární desková hra Catan - Osadníci z Katanu se rozrostla o samostatně hratelnou hru Říše Inků – nejedná se o její rozšíření, ale o samostatnou hru. Vaším úkolem bude zakládat v jihoamerických horách vesnice a města. Věnujte se výnosným obchodům s rybami, kokou a peřím. Rozšiřujte svou síť silnic a zlepšujte se v boji. Jen tak dovedete své kmeny na vrchol civilizace. Ovšem již brzy poté pohltí vaše první stavby divoká džungle, čímž vzniknou atraktivní území pro vesnice konkurujících kmenů. Dokážete svou civilizaci rozvíjet dostatečně rychle? Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 1199 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 30. 4. 20.
Dominion v hodnotě 999 Kč

Dominion v hodnotě 999 Kč

Svět plný napínavých dobrodružství a vy stojíte na počátku budování své vlastní říše, ale nemáte nic než trochu peněz a malé pozemky. Avšak brány světa jsou otevřeny dokořán, říše vzkvétá zakládáním nových vesnic, založením tržiště či vztyčením trůnního sálu. Jenže jsou tu také zdatní soupeři, a tak je třeba rozšířit svoji říši co nejrychleji. Jen tak se stanete pánem nejmocnějšího dominia. Rafinovaný herní systém se v každé partii postará o nové napětí. Hra obsahuje: 500 karet, pořadač pro uložení karet. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 999 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 30. 4. 20.
Zpátky do lavic v hodnotě 629 Kč

Zpátky do lavic v hodnotě 629 Kč

Vraťte se zpátky do školní lavice. Společenská kvízová hra Zpátky do lavic prověří vaše znalosti ze základní školy. Ve hře na vás čeká 1200 otázek rozdělených do 6 vyučovacích předmětů - český jazyk, matematika, dějepis, přírodopis, zeměpis a výchova k občanství. Hrajete všichni najednou a úkolem je v časovém limitu odpovědět na 5 otázek z daného předmětu. Za každý předmět dostanete opravdovou známku a na konci hry obdržíte vysvědčení. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 629 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 30. 4. 20.
Hospodský kvíz v hodnotě 699 Kč

Hospodský kvíz v hodnotě 699 Kč

Hospodský kvíz je netradiční kvízová hra plná zajímavých otázek, je inspirována fenoménem hospodských kvízů, které se odehrávají přímo v restauracích. Ve hře na vás čeká celkem 750 zajímavých otázek v 5 okruzích - všeobecné znalosti, kultura, zeměpis, sport a příroda. Vybírat si můžete ze 3 úrovní náročnosti hry. Hra Hospodský kvíz se hodí domů i na párty. A díky jejímu praktickému balení si ji můžete vzít také na cesty. Její herní plán je totiž součástí krabice a komponenty se dají uklidit do zásuvek. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 699 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 30. 4. 20.
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
1 078
Na stáncích:
1 188 Kč
Ušetříte:
9 %
Labyrinth ČR  v hodnotě 719 Kč

Labyrinth ČR v hodnotě 719 Kč

Oblíbená světoznámá společenská hra Labyrinth, tentokrát s tématikou České republiky, ověří vaše znalosti o naší vlasti - ať už z oblasti zeměpisu, historie či fauny a flóry. Díky typickým posuvným políčkům hra nikdy nebude stejná, takže se vám jen tak neomrzí. Užívat si ji mohou jak děti od 7 let, tak dospělí, kterým slibuje skvělou zábavu i zajímavé rozšíření obzorů. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 719 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 30. 4. 20.
Cestopisy Ladislava Zibury s podpisem

Cestopisy Ladislava Zibury s podpisem

Dva cestopisy Ladislava Zibury s vlastnoručním podpisem. Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě - vložte řízek mezi chleby a vydejte se s autorem na 14 tisíc kilometrů stopem napříč Evropou. Ve společnosti svérázných řidičů poputujete z horkých Athén přes divoký Balkán, rodný střed a malebné Pobaltí až za polární kruh. Objevíte místa, o kterých jste dosud neslyšeli. A taky se přesvědčíte, že žijete na tom nejrozmanitějším kontinentu světa. Ladislav Zibura: Pěšky mezi buddhisty a komunisty – autor se vydal zdolat Himálaj a probádat údolí čínských a nepálských řek. Chodí pěšky, spí u cizích lidí a ať už zrovna trpí výškovou nemocí, zachraňuje lidský život nebo je zatýkán čínskou policií, vše komentuje s humorem a píše o tom cestopisy. Platí pro nové předplatitele. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 30. 4. 20.
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
998
Na stáncích:
1 188 Kč
Ušetříte:
16 %
Pololetní předplatné: 6 čísel
Naše cena:
499
Na stáncích:
594 Kč
Ušetříte:
16 %
Čtvrtletní předplatné: 3 čísel
Naše cena:
287
Na stáncích:
297 Kč
Ušetříte:
3 %
Atlas starověkého světa v hodnotě 149 Kč

Atlas starověkého světa v hodnotě 149 Kč

Chcete se dozvědět zajímavá fakta o starověku, ale nebaví vás pátrat v objemných učebnicích historie? Chcete mít po ruce několik přehledných článků doplněných ilustracemi, fotografiemi a mapami, které vám zábavnou formou přiblíží několik tisíc let existence našich dávných předků? Odhalte legendární vládce, objevte poklady minulosti a prozkoumejte mocné říše.Atlas starověkého světa od autorů National Geographic vám na jednom místě nabízí netradiční zpracování dávné historie + více než 30 map. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 149 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 30. 4. 20.
Roční předplatné: 12 čísel
zasílání do Evropy
Naše cena:
2 581
Roční předplatné: 12 čísel
zasílání do Světa
Naše cena:
2 815
Roční předplatné: 12 čísel
zasílání na Slovensko
Naše cena:
1 987
Roční předplatné: 12 čísel
zasílání do Švýcarska
Naše cena:
2 581
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
780
Na stáncích:
1 188 Kč
Ušetříte:
34 %
Pololetní předplatné: 6 čísel
Naše cena:
390
Na stáncích:
594 Kč
Ušetříte:
34 %
Kupte balíček 1+1 a ušetřete 25%
National Geographic
Dům & zahrada
Naše cena:
1 597 Kč
Na stáncích:
2 136 Kč
Ušetříte:
25 %

Dárek k předplatnému

Dárková nabídka platí pouze pro nové předplatitele, na území České republiky a do vyčerpání kusových zásob.

Prodloužení předplatného

Jste-li již předplatitelem časopisu, obdržíte předpis na další období automaticky.
Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno.
Zrušení lze provést přímo u vydavatele anebo na emailu objednavky@magaziny.cz

Co je to elektronické předplatné? Objednaný časopis můžete číst ve svém mobilu, tabletu anebo počítači, a to i offline. Součástí elektronickeho předplatného není tištěná podoba časopisu.

Časopis po zaplacení zůstává ve vaší elektronické knihovně a můžete si jej kdykoli znovu přečíst. 
Více informací naleznete v Často kladených dotazech.

Aplikace pro e-předplatné jsou dostupné pro tyto zařízení:
iPad/iPhone/iPod
Android
Mac a PC
Windows Phone (od verze 8)

O časopisu
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení
Kontaktujte redakci

O časopisu National Geographic

Prestižní cestopisný a poznávací časopis National Geographic s dlouholetou tradicí, který vychází již od roku 1888, přináší strhující pohled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa. Jeho reportáže jsou doprovázeny fotografiemi výjimečné kvality. Objevte celý svět uvnitř jedinečného časopisu. Prozkoumejte vzdálené lidské národy, svět zvířat, rostlin a nechte se uchvátit také reportážemi z českého domova. V současnosti National Geographic vychází v 39 mutacích a svým obsahem tak spojuje a seznamuje mezi sebou téměř celý svět. Časopis vychází v tuzemské verzi National Geographic Česko v českém jazyce. Na časopise se podílí stálí čeští odborníci egyptologie, astronomie, botaniky, etnografie a dalších odvětví. V časopise naleznete také přeložené články z mezinárodní edice National Geographic. Věříme v sílu vědy, výzkumu a vyprávění příběhů přispívajících ke změně světa.

V rámci podpory ochrany životního prostředí je časopis National Geographic od června 2019 distribuován v biologicky rozložitelném obalu. Nově tak mohou předplatitelé měsíčníku National Geographic Česko vyhodit obaly od časopisu do smíšeného odpadu, nebo dokonce na kompost. Rozloží se.

• Oficiální česká verze časopisu National Geographic Česko
• Strhující pohled do tajů tohoto světa, zajímavostí z oblasti kultury, vědy, techniky a přírodních jevů
• Potěší také tipy na cestování a vše je doplněno exkluzivními a úžasnými fotografiemi
• Časopis získal ocenění Časopis roku 2016 - vítěz kategorie Populární věda a technika - cena čtenářů
• Navíc se stanete členem National Geographic Society a obdržíte certifikát potvrzující Vaše exkluzivní členství

ukázka 1, ukázka 2, ukázka 3, ukázka 4, ukázka 5, ukázka 6, ukázka 7, ukázka 8
Aktuální číslo: 6. 3. 2020
Příští číslo: 3. 4. 2020
Kategorie: Sport a Outdoor
Periodicita: měsíc
Vydavatelství: VLTAVA LABE MEDIA a. s.
Šéfredaktor: Tomáš Tureček
E-mail: redakce@national-geographic.cz
Web: www.national-geographic.cz
Běžná cena: 99 Kč / vydání
Počet stran: 130-156
Formát: 175 x 254 mm
Rok vzniku: 2002

Předplatné časopisu National Geographic

Časopis National Geographic vám prostřednictvím zajímavých článků doplněných o vysoce kvalitní fotografie umožní prožít jedinečná dobrodružství přímo z pohodlí vašeho domova. Tento exkluzivní magazín přináší strhující pohledy na krásy naší planety a vy u toho rozhodně nesmíte chybět.

Časopis se stal nejslavnějším světovým magazínem věnujícím se cestování, vědě a přírodě. Vychází už od roku 2004 a vy se v něm můžete těšit na poznávání přírodních jevů, pohled do zákulisí vědeckých expedic, zajímavosti ze světa vědy a techniky, exkluzivní fotografie a další ohromující témata. National Geographic je opravdu výborný dárek na narozeniny, pokud obdarovanému chcete dopřát kvalitní a zajímavé čtení.

Časopis National Geographic se také může chlubit oceněním, které získal – Časopis roku 2013 - Časopisy s PN od 15 000 do 25 000 ks. Nejen jako dárek k předplatnému, ale i k jednotlivým číslům navíc několikrát ročně obdržíte mapovou přílohu.

National Geographic je vydáván nakladatelstvím Astrosat s.r.o., od kterého jistě znáte také časopisy Dům & zahrada, Fajn život, Chuť a styl, Praktická žena nebo třeba Překvapení.

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu National Geographic: 64%

Uživatelské komentáře

Váš komentář

E-mail do redakce časopisu National Geographic

Váš email bude doručen kompetentní osobě v dané redakci nebo vydavatelství. Samotné odeslání zprávy neznamená, že bude na váš dotaz odpovězeno a bude vyřešen. Tuto skutečnost Magaziny.cz nejsou schopné ovlivnit.

Pro odeslání zprávy je třeba být zaregistrován. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko "odeslat". Na případnou odpověď na váš dotaz budete upozorněn emailem.


Předplatné, co by vás mohlo zajímat
4 čísel: 330 Kč 340 Kč 3% ušetříte
7 čísel: 400 Kč 518 Kč 23% ušetříte
4 čísel: 209 Kč 239.6 Kč 13% ušetříte
10 čísel: 447 Kč 799 Kč 44% ušetříte
Přehled časopisů
reklama