Časopis National Geographic předplatné

National Geographic

Cena na stánku 99 Kč
Ušetříte až 28 %
Vychází měsíčně
12 čísel za rok
Prestižní cestopisný a poznávací časopis National Geographic s dlouholetou tradicí, který vychází již od roku 1888, přináší strhující pohled do přírodních,... celý popis
Tištěné předplatné
Doručováno do poštovní schránky    
Dárkový pozkaz
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
899
Na stáncích:
1 188 Kč
Ušetříte:
24 %
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
929
Na stáncích:
1 188 Kč
Ušetříte:
22 %
NG Atlas 2. sv. války a Tajné dějiny 2. sv. války v hodnotě 278 Kč

NG Atlas 2. sv. války a Tajné dějiny 2. sv. války v hodnotě 278 Kč

Speciální vydání Atlas 2. světové války zobrazuje světový konflikt na přehledných mapách a věnuje se všem válečným frontám. Speciální vydání Tajné dějiny druhé světové války přibližuje utajované operace nepřátelských stran. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 278 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
NG Piráti v hodnotě 149 Kč

NG Piráti v hodnotě 149 Kč

Objevte kořeny pirátství. Rozeznejte skutečnost od mýtů. Odhalte taktiky dobývání bohatství. Plavby, výboje, poklady a vraky mořských vlků. Rekonstrukce galeony Zlatá laň, které velel nejslavnější pirát Jejího Veličenstva si Francis Drake. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 149 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
999
Na stáncích:
1 188 Kč
Ušetříte:
16 %
Prázdniny v Česku v hodnotě 449 Kč

Prázdniny v Česku v hodnotě 449 Kč

Napsal Ladislav Zibura. Výlet za vším, co jste o Česku nevěděli. Za dobrodružstvím není třeba létat přes půl světa! Stačí procestovat rodný kraj a dobře se dívat. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 449 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
Kampotský pepř v hodnotě 799 Kč

Kampotský pepř v hodnotě 799 Kč

Kampotský pepř bílý - velká zkumavka 75g v dřevěné krabičce Pravý bílý Kampotský pepř ve zkumavce z českého skla. Nejtajemnější z pepřů, velký elegán a náš osobní favorit. Loupaný ze šťavnatého červeného, má typickou nasládlou zemitou vůni. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 799 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
O rájích a peklech Jihovýchodní Asie a Příběh Iránu, Mongolska a Turecka v hodnotě 898 Kč

O rájích a peklech Jihovýchodní Asie a Příběh Iránu, Mongolska a Turecka v hodnotě 898 Kč

Kniha - O rájích a peklech Jihovýchodní Asie Cesto-faktopis „O rájích a peklech Jihovýchodní Asie“ je příběh historie, kultury a etnik nádherného regionu světa, který nejen zažil kruté události, ale i příroda mu ve větší míře než jinde občas ukazuje svou nelítostnou tvář – proto v názvu knihy ta „pekla“. Svět Barmy, Thajska, Vietnamu, Kambodže, Laosu, Malajsie, Singapuru, Bruneje, Indonésie, Východního Timoru a Filipín přibližuje 800 do textu zapracovaných barevných fotografií a názorných mapek. Příběh Iránu, Mongolska a Turecka Írán, Turecko i Mongolsko mají za sebou dramatický a vzrušující příběh, který ovlivnil chod celého světa. Každá z těchto tří zemí se v části svých dějin rozmáchla k mohutné expanzi a ovládla ohromná území s různými etniky, kulturami, jazyky a náboženstvími. Vytvořila světovou říši. Jejich příběhy se místy proplétaly – jak navzájem, tak každá z nich s příběhem Evropy a někdy i naší země. Dnešní Mongolsko je jiné než v době Čingischána, zato Írán a Turecko, významní aktéři dění na Blízkém východě, mluví do běhu světa stále. Něco mají ale dodnes společného všechny tři – jsou atraktivními turistickými cíli. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 898 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
Zažít Alpy v hodnotě 699 Kč

Zažít Alpy v hodnotě 699 Kč

Když otevřete tuto knihu, okamžitě se přenesete doprostřed Alp. Najdete v ní povídání horách a jejich historii, tipy na cesty a autentické, léty ověřené recepty. Čtyři alpské státy – čtyři rozsáhlé kapitoly. V každé z nich najdete recepty typické pro alpskou kuchyni daného regionu společně s povídáním o místních surovinách, kuchařích, majitelích horských chat, tipy na to, co si nesmíte nechat ujít. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 699 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
NG Putování tučňáků v hodnotě 599 Kč

NG Putování tučňáků v hodnotě 599 Kč

Výpravná kniha s více než 150 fascinujícími barevnými fotografiemi ze života tučňáků a s nádhernými záběry ledové krajiny. Součástí knihy je reportáž o práci a podmínkách, které zakoušel filmový štáb při natáčení úžasného dokumentu National Geographic ze života tučňáků. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 599 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
NG Očima bohů v hodnotě 849 Kč

NG Očima bohů v hodnotě 849 Kč

Jaká je Afrika shora? Od Botswany a Keni až po Džibuti a Kanárské ostrovy, kniha z výpravné edice National Geographic přináší dechberoucí letecké pohledy na celý rozlehlý a rozmanitý africký světadíl. Tato kniha dává svým čtenářům nepřekonatelný zážitek: pohledy na místa, na která není možné se dostat po zemi, ať už jsou to pouště příliš rozlehlé, aby bylo možné je přejít, či vodní delty příliš bažinaté, aby bylo možné se v nich pohybovat. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 849 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
NG 2021 s šanonem v hodnotě 1 188 Kč

NG 2021 s šanonem v hodnotě 1 188 Kč

Kompletní ročník časopisu National Geographic z roku 2021. Praktický kartonový pořadač NG na uskladnění časopisů. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 1188 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
1 199
Cafissimo Easy Black v hodnotě 1 599 Kč

Cafissimo Easy Black v hodnotě 1 599 Kč

Perfektní espresso, caffè crema a překapávaná káva z jednoho kávovaru. Jednoduchá příprava všech druhů kávy stisknutím tlačítka. Odnímatelný držák šálků – pro velké i malé šálky do výšky 12,5 cm. S funkcí automatického vypínání zhruba po 9 minutách. Prostorově nenáročný design, kávovar má šířku jen 12 cm. Rozmanité druhy kávy díky širokému sortimentu kapslí Tchibo. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 1599 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
Dvouleté předplatné: 24 čísel
Naše cena:
1 699
Na stáncích:
2 376 Kč
Ušetříte:
28 %
Tříleté předplatné: 36 čísel
Naše cena:
2 669
Na stáncích:
3 564 Kč
Ušetříte:
25 %
Pololetní předplatné: 6 čísel
Naše cena:
499
Na stáncích:
594 Kč
Ušetříte:
16 %
Čtvrtletní předplatné: 3 čísel
Naše cena:
289
Na stáncích:
297 Kč
Ušetříte:
3 %
Kupte balíček 1+1 a ušetřete 30%
National Geographic
Dům & zahrada
Naše cena:
1 498 Kč
Na stáncích:
2 136 Kč
Ušetříte:
30 %

Dárek k předplatnému

Dárková nabídka platí pouze pro nové předplatitele, na území České republiky a do vyčerpání kusových zásob.

Prodloužení předplatného

Jste-li již předplatitelem časopisu, obdržíte předpis na další období automaticky.
Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno.
Zrušení lze provést přímo u vydavatele anebo na emailu objednavky@magaziny.cz
O časopisu
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení
Kontaktujte redakci

O časopisu National Geographic

Prestižní cestopisný a poznávací časopis National Geographic s dlouholetou tradicí, který vychází již od roku 1888, přináší strhující pohled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa. Jeho reportáže jsou doprovázeny fotografiemi výjimečné kvality. Objevte celý svět uvnitř jedinečného časopisu. Prozkoumejte vzdálené lidské národy, svět zvířat, rostlin a nechte se uchvátit také reportážemi z českého domova. V současnosti National Geographic vychází v 39 mutacích a svým obsahem tak spojuje a seznamuje mezi sebou téměř celý svět. Časopis vychází v tuzemské verzi National Geographic Česko v českém jazyce. Na časopise se podílí stálí čeští odborníci egyptologie, astronomie, botaniky, etnografie a dalších odvětví. V časopise naleznete také přeložené články z mezinárodní edice National Geographic. Věříme v sílu vědy, výzkumu a vyprávění příběhů přispívajících ke změně světa.

V rámci podpory ochrany životního prostředí je časopis National Geographic od června 2019 distribuován v biologicky rozložitelném obalu. Nově tak mohou předplatitelé měsíčníku National Geographic Česko vyhodit obaly od časopisu do smíšeného odpadu, nebo dokonce na kompost. Rozloží se.

• Oficiální česká verze časopisu National Geographic Česko
• Strhující pohled do tajů tohoto světa, zajímavostí z oblasti kultury, vědy, techniky a přírodních jevů
• Potěší také tipy na cestování a vše je doplněno exkluzivními a úžasnými fotografiemi
• Časopis získal ocenění Časopis roku 2016 - vítěz kategorie Populární věda a technika - cena čtenářů
• Navíc se stanete členem National Geographic Society a obdržíte certifikát potvrzující Vaše exkluzivní členství

ukázka 1, ukázka 2, ukázka 3, ukázka 4, ukázka 5, ukázka 6, ukázka 7, ukázka 8Předplatitelé časopisu NATIONAL GEOGRAPHIC se stávají členy neziskové organizace National Geographic Society, která podporuje výzkumnou činnost, vzdělávání a šíření geografických znalostí. V rámci členství mohou být jejich osobní údaje předávány společnosti NATIONAL GEOGRAPHIC PARTNERS, LLC, 1145 17th Street, N.W., Washington, D. C. 20036, USA, která je neziskovou organizací z části vlastněna. Předání osobních údajů je zabezpečeno Standardní doložkou pro předání osobních údajů do třetích zemí dle rozhodnutí Evropské komise 2004/915/ES.

Aktuální číslo: 6. 5. 2022
Příští číslo: 3. 6. 2022
Kategorie: Sport a Outdoor
Periodicita: měsíc
Vydavatelství: VLTAVA LABE MEDIA a. s.
Šéfredaktor: Tomáš Tureček
E-mail: redakce@national-geographic.cz
Web: www.national-geographic.cz
Běžná cena: 99 Kč / vydání
Počet stran: 130-156
Formát: 175 x 254 mm
Rok vzniku: 2002

Předplatné časopisu National Geographic

Časopis National Geographic vám prostřednictvím zajímavých článků doplněných o vysoce kvalitní fotografie umožní prožít jedinečná dobrodružství přímo z pohodlí vašeho domova. Tento exkluzivní magazín přináší strhující pohledy na krásy naší planety a vy u toho rozhodně nesmíte chybět.

Časopis se stal nejslavnějším světovým magazínem věnujícím se cestování, vědě a přírodě. Vychází už od roku 2004 a vy se v něm můžete těšit na poznávání přírodních jevů, pohled do zákulisí vědeckých expedic, zajímavosti ze světa vědy a techniky, exkluzivní fotografie a další ohromující témata. National Geographic je opravdu výborný dárek na narozeniny, pokud obdarovanému chcete dopřát kvalitní a zajímavé čtení.

Časopis National Geographic se také může chlubit oceněním, které získal – Časopis roku 2013 - Časopisy s PN od 15 000 do 25 000 ks. Nejen jako dárek k předplatnému, ale i k jednotlivým číslům navíc několikrát ročně obdržíte mapovou přílohu.

National Geographic je vydáván nakladatelstvím Astrosat s.r.o., od kterého jistě znáte také časopisy Dům & zahrada, Fajn život, Chuť a styl, Praktická žena nebo třeba Překvapení.

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu National Geographic: 66%

Uživatelské komentáře

Váš komentář

E-mail do redakce časopisu National Geographic

Váš email bude doručen kompetentní osobě v dané redakci nebo vydavatelství. Samotné odeslání zprávy neznamená, že bude na váš dotaz odpovězeno a bude vyřešen. Tuto skutečnost Magaziny.cz nejsou schopné ovlivnit.

Pro odeslání zprávy je třeba být zaregistrován. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko "odeslat". Na případnou odpověď na váš dotaz budete upozorněn emailem.


Předplatné, co by vás mohlo zajímat
7 čísel: 490 Kč 700 Kč 30% ušetříte
9 čísel: 812 Kč 1161 Kč 30% ušetříte
4 čísel: 280 Kč 400 Kč 30% ušetříte
4 čísel: 196 Kč 236 Kč 17% ušetříte
Přehled časopisů